---- [ Mini teater ] ----
Source: http://www.mini-teater.si
Content location: http://www.mini-teater.si/si/./articles/72/igralke-in-igralci

Igralke in igralci

Miha Arh:
Trije prašički, Palček, Mojca Pokrajculja

Iva Babić:
Razsutje

Senka Bulić:
Medeja material, Marš - Visoka pesem

Sebastijan Cavazza:
Razsutje

Damjana Černe:
Avgusta

Dion Doulis:
...She said

Ivana Djilas:
Ko nihče ni imel kaj početi

Jurij Drevenšek:
Macbeth after Shakespeare, Divjad

Primož Ekart:
Razsutje

Veronika Drolc:
Dan umorov v zgodbi o Hamletu, Schneewittchen After Party,Mojca Pokrajculja, Ribič in njegova duša

Niko Goršič:
Schneewittchen After Party, Marš - Visoka pesem, Stol(čk)i

Suzana Grau:
Rdeča kapica

Lucija Grm:
Prebrisani zajec Sparky, Deklica s culico

Gregor Gruden:
Mala morska deklica

Ditka Haberl:
Medeja material, Marš - Visoka pesem, Jaz, po katerem se lahko imenuje Ljubljana - Poker

Akira Hasegawa:
Pravljica o carju Saltanu, Avgusta

Nina Ivanič:
Čudežna skrinjica, Čarobni prah

Gašper Jarni:
Trije prašički, Obuti maček, Puškin - Gostija v času kuge, Mozart in Salieri, Skopi vitez in Kamniti gost

Vesna Jevnikar:
Prebrisani zajec Sparky

Jose:
Dan umorov v zgodbi o Hamletu, Marš - Visoka pesem, Jaz, po katerem se lahko imenuje Ljubljana - Poker, Obuti maček, Ribič in njegova duša, Sneguljčica, Mizica, pogrni se, Morrison in štirje letni časi; Pogumna Molly

Aljaž Jovanović:
Sneguljčica, Pekarna Mišmaš, Mizica, pogrni se, Divjad

Emir Jušič Piber:
Miškolin, O miški, ki si je trebušček raztrgala, Osel Nazarenski

Olga Kacjan:
Janko in Metka, Marš - Visoka pesem

Maša Kagao Knez:
Marš - Visoka pesem, Ribič in njegova duša

Asja Kahrimanović:
Rdeča kapica

Ana Karić:
Schneewittchen After Party, Marš - Visoka pesem, Kvartet

Karin Komljnec:
Miškolin

Maja Končar:
Čarobni prah, Čudežna skrinjica

Barbara Kukovec:
Avgusta, Janko in Metka, Drugačen

Erika Latta:
...She said

Minca Lorenci:
Dan umorov v zgodbi o Hamletu

Vesna Lubej:
Volk in kozlički

Maruša Majer:
Zvezdica zaspanka, Morrison in štirje letni časi, Divjad

Marko Mandić:
Medeja material, Marš - Visoka pesem, Macbeth po Shakespearu, Ma and Al, Jaz, po katerem se lahko imenuje Ljubljana - Poker, V samoti bombaževih polj, Zapiranje ljubezni

Nataša Matjašec:
Pravljica o carju Saltanu

Drago Milinović:
Razsutje

Andrej Murenc:
Rdeča kapica

Ivan Peternelj:
Avgusta

Tomaž Pipan:
Volk in kozlički, Prebrisani zajec Sparky

Tadej Pišek:
Sapramiška 2 - Sapramišja sreča, Pekarna Mišmaš, Tristan in Izolda, Zvezdica Zaspanka, Žabji kralj, Kako ujeti zvezdo

Matej Puc:
Rdeča kapica, Divjad

Mateja Pucko:
Drugačen

Boštjan Gorenc Pižama:
Črna kuhna

Nina Skrbinšek:
Volk in kozlički, Ko nihče ni imel kaj početi

Vesna Slapar:
Miškolin

Jurij Souček:
Janko in Metka, Miškolin

Petra Stare:
Take ljudske

Katarina Stegnar:
...She said

Ajda Smrekar:
Sapramiška 2 - Sapramišja sreča, Divjad

Edo Strah:
Osel Nazarenski

Romana Šalehar:
Razsutje

Igor Štamulak:
Puškin - Gostija v času kuge, Mozart in Salieri, Skopi vitez in Kamniti gost, Miškolin, Zvezdica Zaspanka

Milan Štefe:
Začarani štorklji, Pravljica o carju Saltanu, Volk in kozlički,Ko nihč ni imel kaj početi, Mojca Pokrajculja, Prebrisani zajec Sparky

Andrej Štular:
Take ljudske

Aljoša Ternovšek:
Janko in Metka

Violeta Tomič:
Mojca Pokrajculja, Sapramiška 2 - Sapramišja sreča, Pekarna Mišmaš

Tomislav Tomšič:
Rdeča kapica, Začarani štorklji

Brina Saje Vogelnik:
O miški, ki si je trebušček raztrgala

Tina Vrbnjak:
Divjad

Robert Waltl:
Kvartet, Dan umorov v zgodbi o Hamletu, Schneewittchen After Party, Noč čisto na robu gozdov, Čudovite dogodivščine vajenca Hlapiča, Žabji kralj, Kalif Štrk, Srečni kraljevič, Osel Nazarenski in Palčica

Pia Zemljič:
Marš - Visoka pesem, Mala morska deklica, Zapiranje ljubezni

Tjaša Železnik:
Trije prašički, Palček

Robert Korošec:
Tristan in Izolda, Troglavi zmaj in princeske, Pogumna Molly, Kako ujeti zvezdo

Jernej Čampelj:
Tristan in Izolda

Rok Kunaver:
Tristan in Izolda

Vesna Vončina:
Ali Baba in štirideset razbojnikov, Trije prašički, Sneguljčica

Vesna Kuzmič:
Tristan in Izolda

Ana Urbanc:
Tristan in Izolda

Jernej Gašperin:
Jaz, po katerem se lahko imenuje Ljubljana - Poker, Na vrtu sebičnega velikana

Anže Zevnik:
Ali baba in štirideset razbojnikov, Macbeth po Shakespearu

Tina Potočnik:
Palček

Marko Plantan:
Palček, Puškin - Gostija v času kuge, Mozart in Salieri, Skopi vitez in Kamniti gost