6. okt
Četrtek
17:00
Križevniška 1
Pernilla Stalfelt
Predstava za otroke
Za abonma Dogodivščine v Mini teatru, Prijatelj Mini teatra in izven
8. okt
Sobota
11:00
Križevniška 1
Po motivih Hisashija Yamanaka
Lutkovna predstava
16. okt
Nedelja
17:00
Križevniška 1
Jacob & Wilhelm Grimm
Lutkovna predstava
22. okt
Sobota
11:00
Križevniška 1
Po bratih Grimm: Vesselin Boidev
Lutkovna predstava
23. okt
Nedelja
17:00
Križevniška 1
Lutkovna predstava

Nakup vstopnic za predstave na Križevniški 1 ali na Ljubljanskem gradu je mogoč na spletni strani www.mojekarte.si (v mesečnem sporedu vas bo do mesta spletnega nakupa povezal klik na voziček), v Mini teatru na Križevniški 1 (vsak delavnik med 10. in 15. uro),  na Petrolovih črpalkah in na informacijski točki Ljubljanskega gradu.

Kje nas najdete

Mini teater na gostovanju

8. okt
Sobota
10:30
Slovensko narodno gledališče
Pernilla Stalfelt
Predstava za otroke
8. okt
Sobota
16:00
Slovensko narodno gledališče
Pernilla Stalfelt
Predstava za otroke
11. okt
Torek
09:00
Vrtec Medo
Po motivih Hisashija Yamanaka
Lutkovna predstava
11. okt
Torek
10:00
Vrtec Medo
Po motivih Hisashija Yamanaka
Lutkovna predstava
12. okt
Sreda
09:00
Vrtec Medo
Po motivih Hisashija Yamanaka
Lutkovna predstava
13. okt
Četrtek
16:00
Po motivih Hisashija Yamanaka
Lutkovna predstava
na Mednarodnem festivalu poklicnih gledališče za otroke v Banja Luki
13. okt
Četrtek
18:00
Po motivih Hisashija Yamanaka
Lutkovna predstava
na Mednarodnem festivalu poklicnih gledališč za otroke Banja luka
15. okt
Sobota
11:00
Cankarjev dom
Pernilla Stalfelt
Predstava za otroke
17. okt
Pon.
10:00
Gledališče Park
Lutkovna predstava
17. okt
Pon.
17:00
Gledališče Park
Lutkovna predstava
18. okt
Torek
10:00
Gledališče Park
Lutkovna predstava
18. okt
Torek
11:00
Gledališče Park
Lutkovna predstava
20. okt
Četrtek
17:00
Dom kulture
Lutkovna predstava
20. okt
Četrtek
18:00
Puck theatre
Jacob & Wilhelm Grimm
Lutkovna predstava
gostovanje na festivalu PIF
20. okt
Četrtek
18:30
Dom kulture
Lutkovna predstava