25. sep
Nedelja
20:00
Križevniška 1
Damir Avdić
Drama
Damir Avdić in Grega Zorc v najnovejšem projektu Zavoda Maka in MIni teatra.
28. sep
Sreda
20:00
Mini teater
16. festival srednjeveške in renesančne glasbe
Klasična glasba
Plesna glasba 15. in 16. stoletja. Nastopa Ensemble Calliope iz Italije: Fabio Accurso, lutnje; Gianpaolo Capuzzo, flavte; Massimiliano Dragoni, tolkala in psalterij.
29. sep
Četrtek
20:00
Mini teater
16. festival srednjeveške in renesančne glasbe
Klasična glasba
Nemško glasbo za čembalo bo izvajal Márton Borsányi.
30. sep
Petek
20:00
Križevniška cerkev
16. Festival srednjeveške in renesančne glasbe
Klasična glasba
Po sledeh pojočih harfistk italijanskega in angleškega 16. stoletja se bo odpravila Tanja Vogrin (sopran in triredna italijanska harfa).
1. okt
Sobota
10:00
pred Mini teatrom
Sejem
Srednjeveške tržnice, prireditve za otroke in odrasle, srednjeveška taverna ...
2. okt
Nedelja
20:00
Križevniška 1
Knut Hamsun
Drama
6. okt
Četrtek
17:00
Križevniška 1
Pernilla Stalfelt
Predstava za otroke
Za abonma Dogodivščine v Mini teatru, Prijatelj Mini teatra in izven
8. okt
Sobota
11:00
Križevniška 1
Po motivih Hisashija Yamanaka
Lutkovna predstava
10. okt
Pon.
20:00
Križevniška 1
Lucij Anej Seneka
Drama
11. okt
Torek
20:00
Križevniška 1
Lucij Anej Seneka
Drama
12. okt
Sreda
20:00
Križevniška 1
Damir Avdić
Drama
16. okt
Nedelja
17:00
Križevniška 1
Jacob & Wilhelm Grimm
Lutkovna predstava
22. okt
Sobota
11:00
Križevniška 1
Po bratih Grimm: Vesselin Boidev
Lutkovna predstava
23. okt
Nedelja
17:00
Križevniška 1
Lutkovna predstava
24. okt
Pon.
20:00
Križevniška 1
José Saramago
Drama
25. okt
Torek
20:00
Križevniška 1
Damir Avdić
Drama
29. okt
Sobota
20:00
Križevniška 1
Po motivih Heinricha Bölla in Janisa Varufakisa
Drama
premiera
30. okt
Nedelja
20:00
Križevniška 1
Po motivih Heinricha Bölla in Janisa Varufakisa
Drama
premiera

Nakup vstopnic za predstave na Križevniški 1 ali na Ljubljanskem gradu je mogoč na spletni strani www.mojekarte.si (v mesečnem sporedu vas bo do mesta spletnega nakupa povezal klik na voziček), v Mini teatru na Križevniški 1 (vsak delavnik med 10. in 15. uro),  na Petrolovih črpalkah in na informacijski točki Ljubljanskega gradu.

Kje nas najdete

Mini teater na gostovanju

29. sep
Četrtek
10:00
Mednarodni festival
Pavol Dobšinsky
Lutkovna predstava
8. okt
Sobota
10:30
Slovensko narodno gledališče
Pernilla Stalfelt
Predstava za otroke
8. okt
Sobota
16:00
Slovensko narodno gledališče
Pernilla Stalfelt
Predstava za otroke
11. okt
Torek
09:00
Vrtec Medo
Po motivih Hisashija Yamanaka
Lutkovna predstava
11. okt
Torek
10:00
Vrtec Medo
Po motivih Hisashija Yamanaka
Lutkovna predstava
12. okt
Sreda
09:00
Vrtec Medo
Po motivih Hisashija Yamanaka
Lutkovna predstava
13. okt
Četrtek
16:00
Po motivih Hisashija Yamanaka
Lutkovna predstava
na Mednarodnem festivalu poklicnih gledališče za otroke v Banja Luki
13. okt
Četrtek
18:00
Po motivih Hisashija Yamanaka
Lutkovna predstava
na Mednarodnem festivalu poklicnih gledališč za otroke Banja luka
15. okt
Sobota
11:00
Cankarjev dom
Pernilla Stalfelt
Predstava za otroke
15. okt
Sobota
20:30
Stara dvorana SNG
Knut Hamsun
Drama
v tekmovalnem programu festivala Borštnikovo srečanje
17. okt
Pon.
10:00
Gledališče Park
Lutkovna predstava
17. okt
Pon.
17:00
Gledališče Park
Lutkovna predstava
18. okt
Torek
10:00
Gledališče Park
Lutkovna predstava
18. okt
Torek
11:00
Gledališče Park
Lutkovna predstava
20. okt
Četrtek
17:00
Dom kulture
Lutkovna predstava
20. okt
Četrtek
18:00
Puck theatre
Jacob & Wilhelm Grimm
Lutkovna predstava
gostovanje na festivalu PIF
20. okt
Četrtek
18:30
Dom kulture
Lutkovna predstava