Andrej Adamek:
Take ljudske, Ostržek
Vinko Möderndorfer:
Dnevnik Ane Frank
Jean-Claude Berutti:
Sedem sekund večnosti
Aljoša Živadinov Zupančič:
Amsterdam
Nina Ramšak Marković:
Norma Jeane Baker Trojanska
Eduard Miler:
Sin
Ivica Buljan:
Kdo se boji Virginie Woolf?, Vsi ptice, Turingov stroj, Kakec – Kakčeve dogodivščine, Jackie, Kvartet, Macbeth po Shakespearu, Marš - Visoka pesem, Zapiranje ljubezni, Naj bo konec lep, Tiest, Dan umorov v zgodbi o Hamletu, Grobnica za Borisa Davidoviča, Snajper, Joseph, Medeja material, Roberto Zucco, Zgodovina nasilja, V samoti bombažnih polj, Kiklop, Schneewittchen After Party, Sallinger, Noč čisto na robu gozdov, Ribica, Mojca Pokrajculja, Mala morska deklica, Čudovite dogodivščine vajenca Hlapiča, Ribič in njegova duša, Veliko gradbišče Elfriede Jelinek, Zbogom, Kapital, Jaz, po katerem se lahko imenuje Ljubljana-Poker, Ma and Al
Brina Klampfer:
Shopping and fucking
Nina Rajić Kranjac:
Naš razred
Aleksander Anurov:
Pravljica o carju Saltanu
Marek Bečka:
Obuti maček, Mizica pogrni se, Zlatolaska, Sneguljčica, Pogumna Molly
Robert Waltl:
Knjiga o džungli, Krojaček hlaček, Korenčkov palček, Trnuljčica, Zvezdica zaspanka, Žabji kralj, Stara Ljubljana – mehanične lutke, Sapramiška 2 – Sapramišja sreča, Palčica, Vsi tukaj, vsi skupaj, Grdi raček, Pipi in Melkijad, Pekarna Mišmaš, Miškolin, Palčica, Na Noetovi barki ob osmih, Janko in Metka, Mojca Pokrajculja, Volk in kozlički, Prebrisani zajec Sparky, Čudovite dogodivščine vajenca Hlapiča, Jurček in trije razbojniki, Natanovi otroci, Kurent
Aleksander Januškévič:
Hrestač
Luis Zornoza Boy:
Srečni kraljevič
Barbara Bulatović:
Črna kuhna
Ivana Djilas:
Obisk za medveda, Drugačen, Ko nihče ni imel kaj početi
Herve Giubert:
Nor na Vincenta
Janez Lapajne:
Razsutje
Aleksej Leljavski:
Male tragedije, Pepelka
Edi Majaron:
Osel Nazarenski
Slavčo Malenov:
Žabji kralj, Začarani štorklji/Kalif štrk
Ivan Peternelj:
Avgusta, Chagall, Jetniška balada
Pavel Polak:
Rdeča kapica, Trije prašički, Palček
Vasilij Senin:
Ribič in njegova duša
Nina Skrbinšek:
Čudežna skrinjica, Čarobni prah
Ivan Talijančić:
...She said
Eka Vogelnik:
O miški, ki si je trebušček raztrgala
Jasna Vombek:
Moderato Cantabile
Steve Tiplady:
Deklica z vžigalicami
Zoran Petrovič:
O dečku in pingvinu
Nick Upper:
Stol(čk)i, Tinček Petelinček
Mirko Rajas:
Morrison in štirje letni časi
Ágnes Kuthy:
Kako ujeti zvezdo
Zuzana Bruknerov:
Zlatolaska
Vit Brukner:
Zlatolaska
Radek Beran:
Zlatolaska
Attila Antal:
Na vrtu sebičnega velikana
Vladimir Jurc:
Zlata ladja
Ana Krauthaker:
Dvojčka in vrag
Tomáš Procházka:
Dogodivščine izumitelja Kurame
Irina Jurjeva:
Ali Baba in štirideset razbojnikov
Petar Todorov:
Majhne zgodbe o ljubezni
Kim Komljanec:
Riba, Raca, Rak
Petronela Dušová:
Troglavi zmaj in princeske
Jaka Ivanc:
Medvedek zleze vase
Klemen Markovčič:
Kraljična na zrnu graha
Ksenija Ponikvar:
Zakaj teče pes za zajcem
Dorian Šilec Petek:
Mleko in kri
Yonatan Esterkin:
Judovsko življenje v Ljubljani, Judovski pes, 5 kil sladkorja
Alen Prošić:
Natanovi otroci, #pornographia, Kozmopolis, Esej o slepoti
Hristina Vasić Tomše:
#Manifesto
Ivan Planinić:
Pride konj v bar
Janez Pipan:
Glad, Persona
Tjaša Črnigoj:
Jagodno dekle
Philippe Calvario:
Nor na Vincenta, Samo konec sveta
Damir Avdić:
Mefisto
Barbara Zemljič:
Pod snegom
Primož Ekart:
Nemoč, Živela vulva!
Zoltán Balázs:
Tristan in Izolda
Marko Bulc - Mare:
Nazaj v obljubljeno deželo, Zavednonezavedno
Pascal Rambert:
Revenir / Vračanje
Nejc Gazvoda:
Divjad
Arthur Nauzyciel:
Grenke solze Petre von Kant
Peter Srpčič:
Mahmud, Božiček
Miloš Lolić:
Bartleby, pisar
Senka Bulić:
Splendid