24. feb
Saturday
18:00
Križevniška 1
Saša Pavček
Drama
25. feb
Sunday
17:00
Križevniška 1
Jacob & Wilhelm Grimm
Puppet performance
26. feb
Monday
20:00
Križevniška 1
Mohamed El Khatib
Drama
28. feb
Wed.
20:00
Križevniška 1
Mohamed El Khatib
Drama
2. mar
Friday
20:00
Križevniška 1
Haifa Theatre, Israel
Olive/Olives
Drama
3. mar
Saturday
11:00
Križevniška 1
After J. and W Grimm: Vesselin Boidev
Puppet performance
4. mar
Sunday
17:00
Križevniška 1
Jacob and Wilhelm Grimm
Puppet performance
4. mar
Sunday
20:00
Križevniška 3
After the motives of Heinrich Böll and Janis Varufakis
Drama
5. mar
Monday
20:00
Križevniška 1
Haifa Theatre, Israel
Prizemljena/Grounded
Drama
8. mar
Thursday
20:00
Križevniška 1
Mohamed El Khatib
Drama
10. mar
Saturday
11:00
Križevniška 1
Hans Christian Andersen
Children performance
10. mar
Saturday
20:00
Križevniška 1
Pascal Rambert
Drama
11. mar
Sunday
17:00
Križevniška 1
Saša Pavček
Drama
11. mar
Sunday
20:00
Križevniška 3
After the motives of Heinrich Böll and Janis Varufakis
Drama
17. mar
Saturday
18:00
Križevniška 3
After the motives of Heinrich Böll and Janis Varufakis
Drama
18. mar
Sunday
17:00
Križevniška 1
House of Tolerance festival
Festival
4th House of Tolerance festival, from 18. 3. to 23. 3. 2018
23. mar
Friday
09:00
Križevniška 1
Mirna Rustemović
Puppet performance
House of Tolerance festival
24. mar
Saturday
19:00
Križevniška 1
Festival Vzkrik
Festival
Jaka Smerkolj: Besede, ki jih oči ne vidijo, režija: Maša Pelko
24. mar
Saturday
20:30
Križevniška 1
Festival Vzkrik
Festival
Iztok Jereb: Lotosov cvet, režija: Mojca Madon
25. mar
Sunday
17:30
Križevniška 1
Festival Vzkrik
Festival
Tomaž Lapajne Dekleva: Juhuhuhu!, režija: Luka Marcen
25. mar
Sunday
19:00
Križevniška 1
Festival Vzkrik
Festival
Tjaša Mislej: Skladišče, režija: Mateja Kokolj
25. mar
Sunday
20:30
Križevniška 1
Festival Vzkrik
Festival
Okrogla miza – moderira Varja Hrvatin
26. mar
Monday
17:30
Križevniška 1
Festival Vzkrik
Festival
Zala Simčič: Poker, režija: Manca Kok
26. mar
Monday
19:00
Križevniška 1
Festival Vzkrik
Festival
Mitja Lovše: In kdo bo šel na ples?, režija: Brina Klampfer
26. mar
Monday
20:30
Križevniška 1
Festival Vzkrik
Festival
Varja Hrvatin: Kako sem postal lisičje krzno, režija: Nina Ramšak

For additional information we are looking forward to your call from Monday to Friday between 10am and 3pm on +386 1 425 60 60 or +386 41 314 414 or send us an e-mail to info@mini-teater.si

Mini teater abroad

24. mar
Saturday
10:30
Avditorij Portorož
Svetlana Makarovič
Children performance
29. mar
Thursday
17:00
Stolp Škrlovec
Saša Pavček
Drama
Week of Slovenian Drama