Jose:
Kakec – Kakčeve dogodivščine, Korenčov palček, Vsi ptice, Obisk za medveda, Trnuljčica, Dan umorov v zgodbi o Hamletu, Macbeth po Shakespearu, Marš - Visoka pesem, Jaz, po katerem se lahko imenuje Ljubljana - Poker, Obuti maček, Zlatolaska, Ribič in njegova duša, Sneguljčica, Mizica, pogrni se, Morrison in štirje letni časi; Pogumna Molly, Na Noetovi barki ob osmih
Tadej Pišek:
Dnevnik Ane Frank, Hrestač, Judovsko življenje v Ljubljani, Sapramiška 2 - Sapramišja sreča, Stara Ljubljana – mehanične lutke, Pekarna Mišmaš, Vsi tukaj, vsi skupaj, Glad, Miškolin, Tristan in Izolda, Zvezdica Zaspanka, Žabji kralj, Kako ujeti zvezdo, In še Rdeča kapica…, Na Noetovi barki ob osmih, Majhne zgodbe o ljubezni, Bartleby, pisar
Robert Waltl:
Vsi ptice, Sin, Kvartet, Dan umorov v zgodbi o Hamletu, Schneewittchen After Party, Naj bo konec lep, Tiest, Zgodovina nasilja, Noč čisto na robu gozdov, Čudovite dogodivščine vajenca Hlapiča, V samoti bombaževih polj, Žabji kralj, Kalif Štrk, Srečni kraljevič, Osel Nazarenski, Palčica, Začarani štorklji, Jaz, po katerem se lahko imenuje Ljubljana-Poker
Marko Mandić:
Medeja material, Marš - Visoka pesem, Macbeth po Shakespearu, Tiest, Glad, Sallinger, Ma and Al, Samo konec sveta, Jaz, po katerem se lahko imenuje Ljubljana - Poker, V samoti bombaževih polj, Zapiranje ljubezni
Vesna Kuzmič:
Deklica z vžigalicami, Obisk za medveda, Tristan in Izolda
Maruša Majer:
Trije prašički, Sapramiška 2 – Sapramišja sreča, Vsi tukaj, vsi skupaj, Glad, Zvezdica zaspanka, Morrison in štirje letni časi, Dogodivščine izumitelja Kurame, Divjad, Natanovi otroci
Vesna Vončina:
Pekarna Mišmaš, Vsi tukaj, vsi skupaj, Ali Baba in štirideset razbojnikov, Trije prašički, Sneguljčica, Zlatolaska, Majhne zgodbe o ljubezni, Mleko in kri, Jagodno dekle, Grenke solze Petre von Kant
Pia Zemljič:
Zapiranje ljubezni, Marš - Visoka pesem, Mala morska deklica, Persona, Pod snegom
Polona Vetrih:
Sedem sekund večnosti, Macbeth po Shakespearu
Nataša Barbara Gračner:
Kdo se boji Virginie Woolf?, Vsi ptice
Branko Šturbej:
Kdo se boji Virginie Woolf?, Sin
Benjamin Krnetić:
Kdo se boji Virginie Woolf?, Naš razred, Tiest, Zgodovina nasilja, Grobnica za Borisa Davidoviča, Splendid
Klara Kuk:
Kdo se boji Virginie Woolf?
Miranda Trnjanin:
Norma Jeane Baker Trojanska, Zgodbe s panjskih končnic
Mia Skrbinac:
Norma Jeane Baker Trojanska
Lucija Tratnik:
Norma Jeane Baker Trojanska
Nejc Cijan Garlatti:
Turingov stroj, Naš razred
Timon Šturbej:
Turingov stroj
Milena Zupančič:
Vsi ptice, Macbeth po Shakespearu, Tiest, Grenke solze Petre von Kant, Samo konec sveta
Ivo Ban:
Vsi ptice
Aleksandra Balmazović:
Vsi ptice
Gal Oblak:
Vsi ptice, Macbeth po Shakespearu
Polona Juh:
Sin, Persona
Gašper Jarni:
Trije prašički, Obuti maček, Puškin - Gostija v času kuge, Mozart in Salieri, Skopi vitez in Kamniti gost, Splendid
Miha Rodman:
Judovski pes, Trije prašički, Macbeth po Shakespearu, Naš razred, Na Noetovi barki ob osmih, Bartleby, pisar, Splendid
Nika Korenjak:
Amsterdam, Obisk za medveda, Hrestač, Judovsko življenje v Ljubljani, Turingov stroj, 5 kil sladkorja
Lina Akif:
Vsi ptice, Hrestač
Saša Pavlin Stošić:
Dnevnik Ane Frank, Vsi ptice, Sin, Kako ujeti zvezdo, Zgodovina nasilja, 5 kil sladkorja, Na Noetovi barki ob osmih, Troglavi zmaj in princeske
Luka Bokšan:
Amsterdam, Hrestač
Timotej Novaković:
Dnevnik Ane Frank, Knjiga o džungli, Amsterdam, Shopping and fucking, Judovsko življenje v Ljubljani
Diana Kolenc:
Knjiga o džungli
Gaja Filač:
Dnevnik Ane Frank, Knjiga o džungli
Borut Doljšak:
Knjiga o džungli, Amsterdam, Shopping and fucking
Vid Klemenc:
Knjiga o džungli, Shopping and fucking, Natanovi otroci
Loup Abramovici:
Krojaček Hlaček
Suzana Krevh:
Krojaček Hlaček
Andrej Tomše:
Krojaček Hlaček
Luka Cimprič:
Trije prašički
Mia Čotić Kranjec:
Deklica z vžigalicami
Aleš Kranjec:
Dnevnik Ane Frank, Deklica z vžigalicami, Natanovi otroci
Medea Novak:
Dnevnik Ane Frank, Zgodbe s panjskih končnic, Grenke solze Petre von Kant
Sandi Pavlin:
Natanovi otroci, Bartleby, pisar
Gašper Lovrec:
Sin
Petra Govc:
Zgodbe s panjskih končnic, Samo konec sveta
Tamara Avguštin:
Shopping and fucking, Pod snegom
Primož Vrhovec:
Shopping and fucking
Jure Henigman:
Macbeth po Shakespearu, Esej o slepoti
Barbara Vidovič:
Dnevnik Ane Frank, Judovsko življenje v Ljubljani
Peter Harl:
Trije prašički, 5 kil sladkorja
Olga Kacjan:
Pride konj v bar, Janko in Metka, Marš - Visoka pesem, Jaz, po katerem se lahko imenuje Ljubljana-Poker
Andraž Harauer:
Macbeth po Shakespearu
Domen Valič:
Macbeth po Shakespearu, Splendid
Stipe Kostanić:
Macbeth po Shakespearu, Grobnica za Borisa Davidoviča, Jaz, po katerem se lahko imenuje Ljubljana-Poker
Aljoša Ternovšek:
Naš razred, Janko in Metka, Na Noetovi barki ob osmih
Vesna Jevnikar:
Naš razred, Prebrisani zajec Sparky, Dvojčka in vrag
Lucija Grm:
Prebrisani zajec Sparky, Deklica s culico, Čarobni prah
Anže Zevnik:
Ali baba in štirideset razbojnikov, Macbeth po Shakespearu, Natanovi otroci, Kozmopolis
Aljaž Jovanović:
Sneguljčica, Pekarna Mišmaš, Mizica, pogrni se, Divjad
Jernej Gašperin:
Macbeth po Shakespearu, Jaz, po katerem se lahko imenuje Ljubljana - Poker, Na vrtu sebičnega velikana
Ana Urbanc:
Ribica, Tristan in Izolda
Senka Bulić:
Roberto Zucco, Medeja material, Marš - Visoka pesem, Sallinger, Dan umorov v zgodbi o Hamletu, Jackie, Ma and Al
Ivan Peternelj:
Avgusta, Nor na Vincenta
Matej Puc:
Rdeča kapica, Divjad, Pod snegom
Veronika Drolc:
Dan umorov v zgodbi o Hamletu, Schneewittchen After Party, Mojca Pokrajculja, Samo konec sveta, Ribič in njegova duša
Jurij Souček:
Kurent, Janko in Metka, Miškolin
Milan Štefe:
Začarani štorklji, Pravljica o carju Saltanu, Volk in kozlički, Zavednonezavedno, Ko nihče ni imel kaj početi, Mojca Pokrajculja, Prebrisani zajec Sparky
Ana Karić:
Schneewittchen After Party, Marš - Visoka pesem, Kvartet, Jaz, po katerem se lahko imenuje Ljubljana-Poker
Niko Goršič:
Schneewittchen After Party, Marš - Visoka pesem, Stol(čk)i, Jaz, po katerem se lahko imenuje Ljubljana-Poker
Vesna Zornik:
Sapramiška 2 – Sapramišja sreča
Lea Menard:
Sapramiška 2 – Sapramišja sreča, Vsi tukaj, vsi skupaj
Marko Ujc:
Sapramiška 2 – Sapramišja sreča, Tristan in Izolda
Ljerka Belak:
Sapramiška 2 – Sapramišja sreča
Nina Ivanišin:
Zvezdica zaspanka
Andrei Lenart:
Vsi tukaj, vsi skupaj
Miha Bezeljak:
O dečku in pingvinu, Mleko in kri
Katja Povše:
Na vrtu sebičnega velikana, Troglavi zmaj in princeske
Dejan Pevčević:
Na vrtu sebičnega velikana
Maruša Kink:
Na vrtu sebičnega velikana
Ana Ruter:
Sneguljčica
Matjaž Višnar:
Na Noetovi barki ob osmih
Matevž Müller:
Dvojčka in vrag
Tomaž Gubenšek:
Dvojčka in vrag
Nik Škrlec:
Dogodivščine izumitelja Kurame, Nemoč
Romeo Grebenšek:
Ali Baba in štirideset razbojnikov
Aljaž Tepina:
Ali Baba in štirideset razbojnikov
Iztok Drabik Jug:
Majhne zgodbe o ljubezni
Ivica Knez:
Pravljice o carju Saltanu
Viktor Meglič:
Pravljice o carju Saltanu
Klemen Janežič:
Troglavi zmaj in princeske
Blaž Šef:
Chagall
Liza Marija Grašič:
Chagall
Ravil Sultanov:
Chagall
Nataša Sultanova:
Chagall
Janja Majzelj:
Pride konj v bar, Persona, Jetniška balada
Grega Zorc:
Pride konj v bar
Janez Starina:
Pride konj v bar, Bartleby, pisar
Janez Vlaj:
Pride konj v bar
Peter Musevski:
Naš razred
Vesna Pernarčič:
Naš razred
Blaž Setnikar:
Naš razred
Darja Reichman:
Naš razred
Borut Veselko:
Naš razred
Ciril Roblek:
Naš razred
Judita Polak:
Naš razred
Gregor Prah:
Tiest
France Mandič:
Tiest
Voranc Mandič
Tiest
Nina Rakovec:
Glad
Brane Grubar:
Glad
Nina Valič:
Glad
Aleksandra Janković:
Grobnica za Borisa Davidoviča
Milutin Milopević:
Grobnica za Borisa Davidoviča
Vladimir Aleksić:
Grobnica za Borisa Davidoviča
Milan Marić:
Grobnica za Borisa Davidoviča
Boris Vlastelica:
Grobnica za Borisa Davidoviča, Zgodovina nasilja
Iva Kevra:
Grobnica za Borisa Davidoviča
Nikola Malbaša:
Grobnica za Borisa Davidoviča
Marko Grabež:
Grobnica za Borisa Davidoviča
Orosz Ákos:
Roberto Zucco
Lendváczky Zoltán:
Roberto Zucco
Tankó Erika:
Roberto Zucco
Páll Zsolt:
Roberto Zucco
Kerkay Rita:
Roberto Zucco
Lazók Mátyás:
Roberto Zucco
Jožica Avbelj:
Persona
Branko Završan:
Persona
Anže Kreč:
Persona
Yoan Charles:
Sallinger
Jonathan Genet:
Sallinger
Laurent Cazanave:
Sallinger
Emilie Quinquis:
Sallinger
Marine de Missolz:
Sallinger
Vanille Fiaux:
Sallinger
David Botbol:
Sallinger
Philippe Calvario:
Nor na Vincenta
Marko Gregorič:
Dan umorov v zgodbi o Hamletu
Leonora Surian:
Marš – Visoka pesem
Tomislav Gotovac:
Marš – Visoka pesem
Zoran Prodanović Prlja:
Marš – Visoka pesem
Damir Orlić:
Marš – Visoka pesem
Galiano Pahor:
Marš – Visoka pesem
Jakov Gotovac Borčić:
Marš – Visoka pesem
Victor Yeldjim:
Marš – Visoka pesem
Askhatbek Yusupzhanov:
Marš – Visoka pesem
Marin Alvir:
Marš – Visoka pesem
Josip Maršić:
Marš – Visoka pesem
Tonči Grabušić:
Marš – Visoka pesem
Maja Veljak:
Marš – Visoka pesem
Nina Simčić:
Marš – Visoka pesem
Grega Zorc:
Mefisto
Damir Avdić:
Mefisto
Matija Ferlin:
Jackie
Silvio Vovk:
Jackie
Ana Kvrgić:
Moderato Cantabile
Gaber K. Trseglav:
Moderato Cantabile
Valter Dragan:
Samo konec sveta
Lara Vouk:
#pornografija
Maša Grošelj:
#pornografija
Petja Labović:
Zgodovina nasilja
Ana Dolinar Horvat:
Zgodovina nasilja
Primož Pirnat:
Kozmopolis
Rok Vihar:
Zavednonezavedno
Helena Peršuh:
Grenke solze Petre von Kant
Urška Taufer:
Grenke solze Petre von Kant
Arna Hadžialjević:
Grenke solze Petre von Kant
Matija Rupel:
5 kil sladkorja
Jure Kopušar:
5 kil sladkorja
Radko Polič:
Jaz, po katerem se lahko imenuje Ljubljana-Poker
Marko Cindrić:
Jaz, po katerem se lahko imenuje Ljubljana-Poker
Marine de Missol:
Jaz, po katerem se lahko imenuje Ljubljana-Poker
Raoul Fernandez:
Jaz, po katerem se lahko imenuje Ljubljana-Poker
Laurent Sauvage:
Jaz, po katerem se lahko imenuje Ljubljana-Poker
Lukas Zuschlag:
Jaz, po katerem se lahko imenuje Ljubljana-Poker
Igor Samobor:
Bartleby, pisar
Klemen Mauhler:
Splendid
Lun Sevnik:
Splendid
Stane Tomazin:
Splendid
Andrej Zalesjak:
Splendid
Matija Puž:
Splendid
Miha Arh:
Trije prašički, Palček, Mojca Pokrajculja
Iva Babić:
Razsutje
Sebastijan Cavazza:
Razsutje
Damjana Černe:
Avgusta
Dion Doulis:
...She said
Ivana Djilas:
Ko nihče ni imel kaj početi
Jurij Drevenšek:
Macbeth after Shakespeare, Divjad
Primož Ekart:
Razsutje
Suzana Grau:
Rdeča kapica
Gregor Gruden:
Mala morska deklica
Ditka Haberl:
Medeja material, Marš - Visoka pesem, Jaz, po katerem se lahko imenuje Ljubljana – Poker
Akira Hasegawa:
Pravljica o carju Saltanu, Avgusta
Nina Ivanič:
Čudežna skrinjica, Čarobni prah
Emir Jušič Piber:
Miškolin, O miški, ki si je trebušček raztrgala, Osel Nazarenski
Maša Kagao Knez:
Marš - Visoka pesem, Ribič in njegova duša
Asja Kahrimanović:
Rdeča kapica
Karin Komljanec:
Miškolin
Maja Končar:
Čarobni prah, Čudežna skrinjica
Barbara Kukovec:
Avgusta, Janko in Metka, Drugačen
Erika Latta:
...She said
Minca Lorenci:
Dan umorov v zgodbi o Hamletu
Vesna Lubej:
Volk in kozlički
Nataša Matjašec:
Pravljica o carju Saltanu
Drago Milinović:
Razsutje
Andrej Murenc:
Rdeča kapica
Tomaž Pipan:
Volk in kozlički, Prebrisani zajec Sparky
Mateja Pucko:
Drugačen
Boštjan Gorenc Pižama:
Črna kuhna
Nina Skrbinšek:
Volk in kozlički, Ko nihče ni imel kaj početi
Vesna Slapar:
Miškolin
Jurij Souček:
Janko in Metka, Miškolin
Petra Stare:
Take ljudske
Katarina Stegnar:
...She said
Ajda Smrekar:
Sapramiška 2 - Sapramišja sreča, Divjad
Edo Strah:
Osel Nazarenski
Romana Šalehar:
Razsutje
Igor Štamulak:
Puškin - Gostija v času kuge, Mozart in Salieri, Skopi vitez in Kamniti gost, Miškolin, Zvezdica Zaspanka
Andrej Štular:
Take ljudske
Violeta Tomič:
Mojca Pokrajculja, Sapramiška 2 - Sapramišja sreča, Pekarna Mišmaš
Tomislav Tomšič:
Rdeča kapica, Začarani štorklji
Brina Saje Vogelnik:
O miški, ki si je trebušček raztrgala
Tina Vrbnjak:
Divjad
Tjaša Železnik:
Trije prašički, Palček
Robert Korošec:
Tristan in Izolda, Troglavi zmaj in princeske, Pogumna Molly, Kako ujeti zvezdo
Jernej Čampelj:
Tristan in Izolda
Rok Kunaver:
Tristan in Izolda
Tina Potočnik:
Palček
Marko Plantan:
Palček, Puškin - Gostija v času kuge, Mozart in Salieri, Skopi vitez in Kamniti gost