V Mini teatru se veselimo novega uspeha. Lutkovna predstava Miškolin Josipa Ribičiča, v režiji Roberta Waltla, bo dosegla zavidljivih 180. ponovitev. v nedeljo, 1. marca 2009, ob 17.00, v dvorani Mini teatra na ljubljanskem gradu. Za sladko presenečnje bodo poskrbele Ljubljanske mlekarne!
S predstavo navdušujemo mlado in staro v razprodanih dvoranah Mini teatra na ljubljanskem gradu in na številnih gostovanjih po Sloveniji, svoj uspeh pa predstava nadaljuje še naprej. V mesecu marcu je Miškolin najbolj zaželen v Trstu.
Navdušeno občinstvo in razprodane predstave dokazujejo, da je Miškolin ena tistih predstav v slovenskem gledališkem prostoru, ki se je v zgodovino zapisana ne le po kvaliteti izvedbe, imenitnih igralcih in animatorjih, temveč tudi po številu izvedb predstave. Imenitni igralci, seveda najprej legendarni Jurij Souček, Karin Komljanec, Vesna Slapar, Emir Jušič Piber in Igor Štamulak, se skupaj z režiserjem Robertom Waltlom in celotno ekipo Mini teatra veselimo novega velikega uspeha Mini teatra.
Iskalnik:
Želite biti obveščeni o programu in novostih?
Vnesite svoj e-poštni naslov:
Obstoječi uporabniki: prijava
Zadnje novice
-
20.05.2026
27. maj - Dan Srečka Kosovela na Križevniški ulici -
07.05.2026
Premiera predstave Čudovite dogodivščine vajenca Hlapiča -
22.03.2026
Premiera predstave Sonce ima krono -
24.02.2026
Premiera predstave Heršlove fantazije -
05.02.2026
Predstava NAFTA uvrščena v tekmovalni program 61. Festivala Borštnikovo srečanje -
02.02.2026
Začetek študija za novo produkcijo predstave Sonce ima krono -
16.01.2026
Predstava NAFTA v spremljevalnem programu 56. Tedna slovenske drame -
15.01.2026
Pomembno obvestilo - predstava Zgodbe iz Odese prestavljena na nov termin -
14.12.2025
Študentska Prešernova nagrada za ekipo predstave Balada o trobenti in oblaku -
20.11.2025
Premiera lutkovne predstave Bambi








